Wypożyczalnia gitar

Wypożyczalnia gitar – sposób na duże oszczędności.

Wszystkie gitary klasyczne i akustyczne pozyskujemy tutaj: https://lutniczy-outlet.waw.pl

Szeroki wybór gitar znajdziesz w naszej Wypożyczalni w bardzo przystępnych cenach. Wynajem instrumentu pozwoli Twojemu dziecku od początku ćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie, a Ty możesz sporo zaoszczędzić, gdy po miesiącu ćwiczeń jego miłość do gitary akustycznej zginie w ogniu namiętności do pianin akustycznych i cyfrowych lub basu..

Gdy zaś już wspólnie podejmiecie dojrzałą decyzję o kupnie własnej gitary – chętnie będziemy Wam towarzyszyć, aby podpowiedzieć na co zwrócić uwagę, by „wiosło” dobrze leżało w rękach początkującego gitarzysty.

A może zaczynasz grać w zespole i potrzebujesz super sprzętu na ważny koncert? Chcesz zaimponować kolegom? Jedziesz na ognisko, na którym zagrasz dla swojej jedynej? Nie musisz wydawać fortuny, żeby pokazać swój profesjonalizm. Skorzystaj z naszej Wypożyczalni! Nieważne czy grasz rocka, heavy metal czy poezję śpiewaną. Na pewno wybierzemy dla Ciebie gitarę, która zrobi wrażenie!

Ceny wypożyczenia gitar klasycznych:

Hohner HC-03,  Ever Play Student – od 30 zł/ tydz.

Alvaro 20, Admira Juanita – od 50 zł/ tydz.

Antonio Sanchez Profesor, Rachonsky 45 – od 120 zł/ tydz

 

 

Tel. 663 144 949

Wypełnij poniższy formularz i napisz nam jaką gitarą jesteś zainteresowany. Chętnie pomożemy Ci dobrać najlepszy sprzęt, w zależności od jego przeznaczenia. Jednocześnie gwarantujemy, że Twoje dane kontaktowe nigdy nie zostaną przekazane jakimkolwiek innym podmiotom ani instytucjom.

10 + 7 =

Wypożyczalnia gitar
2.8 (55%) 4 votes