Nauka gry na gitarze Rzeszów

Nauka gry na gitarze Rzeszów
Rate this post

Nauka gry na gitarze w Rzeszowie – bez stresu

 

Strona do wynajęcia – od 59 zł!

Szukasz najlepszych lekcji gitary w Rzeszowie? Świetnie!

 

Lekcje gry na gitarze z pasją

Nasza Szkoła oferuje lekcje gry na gitarze w Rzeszowie i najbliższych okolicach. Uczą u nas najbardziej entuzjastycznie nastawieni nauczyciele na Świecie. Wszyscy nasi nauczyciele gitary są w pełni wyszkoleni, aby uczyć zarówno gry akustycznej, klasycznej i elektrycznej. Zapraszamy uczniów w każdym wieku – liczy się chęć do gry.

Nasze lekcje gry na gitarze są zabawne, kreatywne i pełne informacji potrzebnych, aby stać się silnym, pewnym siebie gitarzystą, jednocześnie dając zrozumienie teorii stojącej za klasycznymi piosenkami. Nasze lekcje gry na gitarze w Rzeszowie gwarantują najlepszy możliwy postęp!

Nie czekaj – oferujemy  lekcję próbną w dowolnej z naszych  lokalizacji, więc skontaktuj się z nami, aby zarezerwować lekcje gry na gitarze  już dziś! Chętnie porozmawiamy o Twoich celach  i opracujemy dla Ciebie optymalny tok nauczania.

 

Kompleksowa oferta nauki gry na gitarze – Rzeszów i okolice

Jeśli Twoje dziecko nie może przestać mówić o nauce gry na gitarze, to z pewnością nadszedł już czas na postawienie pierwszych kroków. Nasi nauczyciele chętnie pokażą jak zacząć, zaprezentują różne typy gitar klasycznych, akustycznych i elektrycznych. Będziesz miał również możliwość wypożyczenia instrumentu, aby sprawdzić zapał dziecka

 

Wybierz lekcje w Świecie Gitary i zyskaj na każdym etapie

 

  • Najlepszy nauczyciel gry na gitarze
  • doskonały kontakt z dziećmi
  • najlepsze ceny wśród szkół
  • możliwość wypożyczenia instrumentu
  • 50% zniżki na kupno gitary

 

  Lekcje gitary Rzeszów – już przyjmujemy zgłoszenia na nowy rok szkolny.

 

 

Ilość miejsc mocno ograniczona!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *