Metody

Co sprawiło, że tak skutecznie przekazujemy gitarową pasję?

Świat Gitary – zespołowa nauka gry na gitarze

Naszą reklamą jest satysfakcja i umiejętności Uczniów

Gitary klasyczne sklep

Naszą wizytówką jest profesjonalizm i zaangażowanie

Stanowimy ZGRANY zespół. Muzyka to nasza pasja i sposób na życie zapisany w muzycznym DNA. Gitara pozwala nam wyrażać emocje, tworzyć, spełniać zawodowe ambicje, a od ponad 6 lat – przekazywać doświadczenie, wiedzę i umiejętności Uczniom, którzy chcą zamienić swoje marzenia w prawdziwe i dobrze zgrane dźwięki.

Jeśli szukasz nauczyciela gry na gitarze, to trafiłeś/aś pod właściwy adres WWW. Nasze lekcje z nawiązką przekroczą Twoje oczekiwania, ponieważ już po dwóch tygodniach nauki zagrasz swój pierwszy utwór gitarowy!

Gitary klasyczne Kraków – jak kupujemy gitary w południowej Polsce?

Autorskie lekcje gitary

Komponujemy optymalne programy nauki

Wypracowaliśmy swój unikalny styl nauki – bez plagiatów, przeciągania struny i trudnych chwytów. Optymalnie dostosowujemy program lekcji do wieku Uczniów, indywidualnych możliwości, poziomu zaawansowania oraz konkretnych preferencji muzycznych.

Nasze lekcje gitary skomponowaliśmy łącząc doświadczenie, profesjonalizm, efektywne ćwiczenia, skuteczną motywację oraz przyjacielską atmosferę w jedną zgraną całość, która sprawia, że podczas nauki nie ma miejsca na stres, tremę i nerwy.

Doświadczenie w każdym akordzie

Od 6 lat dzielimy się grą

  • Nasi wszyscy nauczyciele to doskonali gitarzyści z wykształceniem muzycznym, którzy na co dzień koncertują, komponują oraz aktywnie uczestniczą w wielu projektach, których scenariusze zostały zapisane w nutach, krzyżykach i be-molach.
  • Wywodzimy się z różnych „środowisk” muzycznych, dlatego możemy oferować nauczanie w każdym stylu muzycznym: od klasyki, przez pop, blues, jazz, progresywny rock, aż po heavy metal.
  • Aktualnie uczymy gry na gitarze blisko 100 Uczniów, którzy z każdym dniem stają się lepszymi gitarzystami na miarę swoich potrzeb i możliwości.

Gitarowa mapa Polski

Dorośli & Dzieci w każdym wieku

Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław

  • Muzyka to uniwersalny język emocji, który nie uznaje granic województw i regionów, dlatego nie ograniczamy się do nauki w jednym mieście. Aktualnie udzielamy lekcji w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu, ale wkrótce Świat Gitary obejmie całą Polskę.
  • Zawsze dostosowujemy się do życzeń naszych Uczniów, dlatego proponujemy lekcje domowe oraz zapewniamy instrumenty, aby nasi Uczniowie nie tracili czasu na dojazdy, ani pieniędzy na zakup profesjonalnej gitary.

Spełnij swoje gitarowe marzenia!

Sprawdź naszą koncertową ofertę

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 

Metody
Rate this post